icon

WhatsApp PLUS

6.60 için
Android

3.8

135

WhatsApp için daha fazla seçenek

37M

Bu uygulamayı oyla

WhatsApp PLUS uygulaması, WhatsApp için geliştirilen en iyi ve en çok kullanılan resmi olmayan modlardan biri haline geldi, kullanıcılarının resmi uygulamanın içermediği özelliklerle hızlı mesajlaşma hizmetinin farklı yönlerini deneyimlemelerini sağlar.

WhatsApp Plus uygulaması, projeyi durdurmaya çalışan emir sebebiyle 2015 Ocak ayında WhatsApp tarafından kapatılmaya zorlandı. Uygulama artık indirmek için mevcut değil ve herhangi bir destek sunmuyoruz.

WhatsApp PLUS uygulaması kullanıcılara WhatsApp'ı bir çok yönden kişiselleştirmelerine izin veren basit bir uygulamaydı ve dünyadaki en popüler hızlı mesajlaşma uygulamalarından biriydi.

WhatsApp PLUS sayesinde, kullanıcılar farklı renk paletlerinden seçim yapabilirler ve WhatsApp sohbetlerini dekore etmek için arka planı düzenleyebilirler.

Bu yeni içeriğe erişebilmek için tek yapmanız gereken WhatsApp'ta seçenekler kısmını açmak ve 'PLUS' seçeneğini seçmek. Bu geliştirilen versiyonun içine girdiğinizde, dilediğiniz gibi ayarları değiştirebilecek ve kişilerinizle olan sohbetlerinizi düzenleyebileceksiniz.

WhatsApp PLUS uygulaması, geleneksel WhatsApp uygulamasına oldukça ilgi çekici bir alternatif olarak karşımıza çıkar.
Notlar

WhatsApp PLUS'ı kurmak için kurulu olan herhangi bir WhatsApp uygulamasına sahip olmak zorunda değilsiniz.

WhatsApp PLUS özel isteğe uyarlanmış ROMlarda probleme sebep olabilir ve bu yüzden cihazınızda kurulu olmaması tavsiye edilir.

Eğer 'Cihazın tarihi doğru değildir. Saati ayarlayın ve tekrar deneyin' mesajı alırsanız, WhatsApp versiyonunu güncellemeniz gerekecektir.

X